Тепленька, якість гарна, але трохи не вгадала з розміром. В машину беріть 50х50см, бо 40х40см маловата.
Наталья Ш.
Відмінно
Дуже раджу цього продавця. Обслуговування 5+.Я замовляла гостьові тапочки і щось трохи пішло не так прийшов набір трохи з браком. Дєвочки пішли на зустріч і зробили навіть не обмін, а просто вислали новий набір.Велике дякую.Дуже приємно за таку людяність. Гарного ,мирного деньочка🙏. Буду рекомендувати вас всім знайомим
Тепленька, якість гарна, але трохи не вгадала з розміром. В машину беріть 50х50см, бо 40х40см маловата.
Дуже раджу цього продавця. Обслуговування 5+.Я замовляла гостьові тапочки і щось трохи пішло не так прийшов набір трохи з браком. Дєвочки пішли на зустріч і зробили навіть не обмін, а просто вислали новий набір.Велике дякую.Дуже приємно за таку людяність. Гарного ,мирного деньочка🙏. Буду рекомендувати вас всім знайомим